Kelionės planavimas:
Važiavimas realiu laiku:
Pildymas internetu
Mobilioji Švieslentė
Užsisakyk Parkavimą
Parkavimo leidimo galiojimo tikrinimas
Klientų aptarnavimo linija
8 800 12344
Kasos darbo laikas
I-IV 8:00 - 19:00
V 8:00 - 18:00

Į Smilgynus – su II zonos terminuotuoju bilietu

Nuo sausio 1-osios į vieningą maršrutų sistemą įtraukiamas maršrutas į Smilgynus. Anksčiau šiuo maršrutu vežė atskirai dirbantis vežėjas. Iki šiol tai buvo vienintelis Klaipėdos priemiesčio maršrutas, kurio keleiviai negalėjo naudotis II zonos terminuotaisiais bilietais, suteikiančiais teisę važiuoti priemiestyje ir mieste. Dabar ir terminuotieji, ir kartiniai bilietai bus pardavinėjami pagal Antrosios zonos tarifus.

Viešą konkursą laimėjo ir maršrutą, kuriam suteikėme 30-ąjį numerį, aptarnaus UAB “Ridvija”. Tai naujas vežėjas mūsų sistemoje. Maršrute kursuos nauji, 2017-aisiais pagaminti VW Crafter (19 sėdimų + 3 stovimos vietos). Autobusai nudažyti Klaipėdos bendrosios viešojo transporto sistemos spalvomis, viduje tokia pat standartinė vaizdo stebėjimo ir bilietų įranga.

Trasa (žr. schemą) ir reisų skaičius lyginant su ankstesnio vežėjo aptarnaujamu maršrutu nesikeičia. Darbo dienom autobusas važiuos 8 kartus (2 ryte, 6 po pietų), šeštadienį 3 reisai, sekmadieniais reisų nėra.

Kartinio bilieto kaina iki SB “Gulbė”/1 ir 2 Lelių – 1 euras. Iki Baukštininkų/Didžiųjų Lelių – 1 euras ir 10 ct. Iki Eglynų/Smilgynų – 1 euras ir 20 centų.

Komentarai (4)