Kelionės planavimas:
Važiavimas realiu laiku:
Pildymas internetu
Mobilioji Švieslentė
Užsisakyk Parkavimą
Parkavimo leidimo galiojimo tikrinimas
Klientų aptarnavimo linija
8 800 12344
Kasos darbo laikas
I-IV 8:00 - 19:00
V 8:00 - 18:00

Naujienų archyvas

Rugpjūčio 15 d. Klaipėdos viešasis transportas važiuos pagal sekmadienio ir šventinės dienos tvarkaraščius (0)
   Informuojame, kad dėl autobusų vėlavimų į/iš Girulių, susidariusių dėl didelio transporto priemonių srauto ir žiedinės sankryžos... (0)
Gerbiami keleiviai, Informuojame, kad burlaivių regatos išlydėjimo metu, susidarius didelėms transporto spūstims Melnragėje, laikinai trumpi... (0)
Ankstesnių metų patirtis rodo, kad burlaivių lenktynių išlydėjimas ant molo sutraukia minias žiūrovų ir tuo metu susidaro spūstys Melnragėje. D... (0)
Gerbiami keleiviai, informuojame, kad Jūros šventės ir burlaivių lenktynių metu nuo liepos 28 d. iki rugpjūčio 1 d. daugelyje centrinių miesto... (0)
Informuojame, kad Jūros šventės metu (07.28-07.29) bus organizuojami papildomi naktiniai maršrutai (Nr. 33, 44A, 66, 88, 170). Todėl mar... (0)
VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ pirmoji Lietuvoje siūlo savarankiškas ekskursijas į priemiestį maršrutiniais a... (1)
„Klaipėdos keleivinis transportas“ pradeda teikti nemokamo elektromobilių įkrovimo paslaugą. Ligoninės stotelėje įrengta krovimo stotel... (0)
Daugelis įprastinių automobilių parkavimo vietų miesto centre per Jūros šventę bus atiduotos prekybininkams ar renginiams, kai kuriose gatvėse ... (0)