Kelionės planavimas:
Važiavimas realiu laiku:
Pildymas internetu
Mobilioji Švieslentė
Užsisakyk Parkavimą
Parkavimo leidimo galiojimo tikrinimas
Klientų aptarnavimo linija
8 800 12344
Kasos darbo laikas
I-IV 8:00 - 19:00
V 8:00 - 18:00

13 000 000 - oji el. kelionė viešuoju transportu

Gruodžio 23 dieną Klaipėdoje su elektroniniu bilietus viešuoju transportu buvo važiuota  13 000 000 – tąjį kartą šiais metais.

Tai absoliutus rekordas mūsų istorijoje: pernai buvo užfiksuota tik šiek tiek daugiau nei 12 milijonų tokių el. kelionių (2011 metais buvo tik 7,5 mln.). Fiksuojant rekordus tenka pripažinti, jog naudodami el. bilietų sistemą jau dabar stebime ir jos pajėgumo ribas ir, deja, išsėmėme tobulinimo galimybes.

Bet, kita vertus, sakome ačiū savo specialistams, kurie “daiktą“, sukonstruotą prieš dešimtmetį, vis dar palaiko gyvą ir veikiantį.  

2016 metais net 9 mėnesius galime vadinti milijoniniais– t. y. kai per vieną mėnesį buvo užfiksuota 1 milijonas ir daugiau kartų el. bilietų žymėjimų. Šiais metai jau trečdalis (33 proc.) kelionių buvo atlikta su el. kartiniais bilietais (šių bilietų kaina nesikeičia nuo 2010 metų). Kita dalis atlikta naudojantis terminuotais (kelių dienų/mėnesio/6 mėnesių/metiniais) el. bilietais.

Tuo pačiu primename – el. bilieto nuskaitymas vyksta tiesiog glaudžiant (o ne trinant) kortelę prie el. komposterio ir laukiant garsinio signalo.

Platesnis elektroninių bilietų naudojimas mums leidžia patikimiau matyti keleivių srautus, stotelių ir maršrutų populiarumą. Pagal tai galime tiksliau nugludinti maršrutų grafikus, kad jie būt patogesni kuo didesnei daliai keleivių.

Tuos kuriems smalsu, kaip skiriasi atskirų stotelių populiarumas, norinčius pasitikrinti “savo“ stotelės statistiką, prašome apsilankyti  http://senoji.klaipedatransport.lt/maps/statistika.php - sausio pradžioje bus suvesti ir paskutinio IV ketvirčio duomenys.

2017-ųjų pradžioje planuojame kitą rekordą: mūsų tinklalapio lankytojų skaičius turėtų pasiekti 6 milijonus. Pamažu artėjam prie tokio srauto, kai interneto svetainėje svarbias naujienas bei kitą aktualią informaciją per metus aplankys 1 000 000 kartų.

klaipedatransport.lt – patikimas keleivinio eismo informacijos šaltinis ir pagalbininkas planuojant keliones.

Komentarai (0)