Kelionės planavimas:
Važiavimas realiu laiku:
Pildymas internetu
Mobilioji Švieslentė
Užsisakyk Parkavimą
Parkavimo leidimo galiojimo tikrinimas
Klientų aptarnavimo linija
8 800 12344
Kasos darbo laikas
I-IV 8:00 - 19:00
V 8:00 - 18:00

Vasara – kelionių metas

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ pirmoji Lietuvoje siūlo savarankiškas ekskursijas į priemiestį maršrutiniais autobusais.

            Tai galime pasiūlyti todėl, kad vieningas mūsų maršrutų tinklas tinklas jau yra toli peržengęs administracines Klaipėdos miesto ribas. Tuo pačiu, Klaipėdos priemiesčiuose gausu gamtos ir istorijos turtų, kol kas miestiečių dar menkai pažintų ir lankomų.

            Klaipėdietis kraštotyrininkas Denisas Nikitenka parengė su mūsų maršrutų tinklu susietų ekskursijų aprašymus.  Autorinis žinomo mūsų krašto mylėtojo žvilgsnis pastebi ir parodo ir gamtos, ir istorijos įdomybes. Aprašymai yra tiek išsamūs ir konkretūs, jog leidžia turint tekstą ir vaizdus pačiam sau pabūti gidu.

            Mįslingasis Kukuliškių piliakalnis, Kocho bunkeriai, karalienės Luizės takai, senoji architektūra, lietuviškasis Stounchendžas, kuršių ir vikingų gyvenvietė,  Minijos skardžiai – visa tai ir dar daugiau yra siūlomose ekskursijose.

            Kodėl verta taip keliauti?

            Pirma, ten tikrai gražu ir įdomu.

            Antra, taip galima keliauti ir su vaikais: ekskursijų trukmė „nuo durų iki durų“ yra vos nuo kelių valandų iki pusdienio.

            Trečia, viešuoju transportu keliauti yra nebrangu. Kai kurios ekskursijos pasiekiamos ir su pirmosios zonos (miesto) bilietu.

            Ketvirta, patogu ir grįžti į miestą: nurodyta grįžimo stotelė, tikslūs tvarkaraščiai, galimybė stebėti autobuso atvykimą tikro laiko režimu išmaniajame telefone.

            Nemanome, kad mūsų siūlomos išvykų kryptys nukonkuruos jūros paplūdimius. Tačiau nuo minios šurmulio pavargusiems klaipėdiečiams priemiesčio ekskursijos – alternatyva.

            Tokios ekskursijos yra populiarios gerokai už mus turtingesnėse Skandinavijos šalyse. Ir, galbūt, jos ir dėl to yra tokios turtingos ir kultūringos.

            Šią vasarą kas savaitę pristatysime po naują išvyką į priemiesčius. Šią savaitę siūlome ekskursiją į Tauralaukio apylinkes.

 

            Ekskursijos aprašymas internete: http://klaipedatransport.lt/lt/naujienos/i-ekskursija-viesuoju-transportu-382

 

 

Komentarai (1)

IP: 86.100.114.130      2017-07-08 20:14:49
Na visai nieko