Kelionės planavimas:
Važiavimas realiu laiku:
Pildymas internetu
Mobilioji Švieslentė
Užsisakyk Parkavimą
Parkavimo leidimo galiojimo tikrinimas
Klientų aptarnavimo linija
8 800 12344
Kasos darbo laikas
I-IV 8:00 - 19:00
V 8:00 - 18:00

Tvarkaraščių pasikeitimai nuo balandžio 1 dienos

9A maršrute darbo dienomis ir šeštadieniais 10 min. vėlinami vakariniai reisai.

 

26 maršruto autobusas kaip ir kasmet šiltojo sezono metu savaitgaliais ir švenčių dienomis keletą kartų per dieną užsuks į SB „Eketė“. 

Prasidėjus sodų sezonui keičiame grafikus ir talpas maršrutuose, nutiestuose Šernų kryptimi.

11A maršrute  šiek tiek didiname reisų skaičių. Dėl pridedamų reisų keičiasi ir buvusių reisų laikai. 29 maršrute dėl koordinacijos su pakoreguotu 11A maršruto grafiku šiek tiek keičiasi kelių reisų laikai. Taip pat sezoniškai vienas iš dviejų 28 maršrute važiuojančių autobusų iš standartinio keičiamas į pailgintą.

Dituvos kryptis: prisitaikome ir nuo 04.01. tiksliname tvarkaraščius

Pirmųjų savaičių patirtis ir grįžtamasis ryšys su sodų bendruomene parodė, kad tikslinga koreguoti 40 ir 41 maršrutų autobusų tvarkaraščius.

40 maršrute:

Šiltajam sezonui didinamas autobusų kiekis ir važiavimų dažnis (intervalai dienos metu nuo 25 iki 40 min.). Atsižvelgus į Dituvos bendruomenės pageidavimus ankstinamas pirmasis reisas – nuo šiol autobusas darbo dienomis iš pradinės „Vaškių“ stotelės Dituvoje išvyks 6.00.  Savaitgaliais ir švenčių dienomis paskutinis reisas iš Klaipėdos nukeltas į 21.35. Taip pat, atsižvelgus į moksleivių ir jų tėvelių pageidavimus, pakoreguoti popietinių reisų laikai iš Klaipėdos, kad moksleiviams trumpiau reiktų laukti autobuso pasibaigus pamokoms.

Dėl išryškėjusių sistemingų vėlavimų/skubėjimų pakoreguota važiavimo trukmė kai kuriose atkarpose.

41 maršrute:

Šiltuoju sezonu čia važiuos pailgintas autobusas.

Atsižvelgus į keleivių pageidavimus, pridedamas vienas popietinis reisas: 14.55 iš Klaipėdos, 15.35 iš Dituvos Turgaus st.

Dėl vėlavimų rytinio piko metu pakoreguota važiavimo trukmė, ir pirmasis reisas iš Dituvos prasidės 6.45  - 5 minutėmis anksčiau negu buvo iki šiol.

Taip pat du kartus per dieną (8.10 iš Stoties/8.56 iš Dituvos Turgaus rate ir 19:15/20.00 rate) autobusas važiuos buvusia trasa Klaipėdos centre per Liepų g., Tiltų g., Taikos pr., Sausio 15-osios g. užsukdamas į Savivaldybės, Rumpiškės ir kitas šiose gatvėse esančias stoteles.

42 maršrute:

Perėmėme maršruto į SB “Vaiteliai” ir “Rasa” organizavimą ir administravimą. Jam priskirtas 42 numeris. Trasa nesikeičia, autobusas stos visose tarpinėse miesto stotelėse. Maršrute galios ne tik pas vairuotoją perkami kartiniai kelionės bilietai, tačiau ir reguliariems keleiviams patogesni terminuotieji mėnesiniai zoniniai bilietai. Klaipėdos rajono teritorijoje bus galima naudotis II zonos, o Kretingos rajono teritorijoje III zonos terminuotais bilietais. Tokie bilietai parduodami “Klaipėdos keleivinio transporto” Klientų aptarnavimo centre S.Daukanto 13a arba internetu.

 

Artimiausiu metu naujuosius grafikus paskelbsime tinklalapyje ir, šiek tiek vėliau, stotelėse.

Komentarai (1)