Kelionės planavimas:
Važiavimas realiu laiku:
Pildymas internetu
Mobilioji Švieslentė
Užsisakyk Parkavimą
Parkavimo leidimo galiojimo tikrinimas
Klientų aptarnavimo linija
8 800 12344
Kasos darbo laikas
I-IV 8:00 - 19:00
V 8:00 - 18:00

Naujoji maršrutinių taksi bilietų sistema

Nuo kito pirmadienio, balandžio 16-osios, keičiasi maršrutinių taksi Klaipėdoje bilietų rūšys ir   kainos.

Elektroninis kartinis bilietas šiek tiek atpinga, jis kainuos 0,95 Eur (naktį  - 1,50 Eur). Atsiranda taip pat kelionių optimizatorius arba, kitaip tariant, automatinis dienos bilietas: važiuojant tą dieną daugiau kaip 4 kartus, sistema automatiškai perskaičiuos penktąjį ir tolimesnius bilietus į dienos bilietą (3,80 Eur). Tuo pačiu elektroniniu bilietu bus galima mokėti ir už bendrakeleivių kelionę. Pasipildyti savo e.bilieto sąskaitą galima norima pinigų suma (nuo  1 iki 99 Eur).

Taip pat atsiranda bendrieji miesto viešojo transporto mėnesio bilietai, kuriais bus galima važiuoti tiek maršrutiniu taksi, tiek ir miesto (I zonoje) autobusu. Toks tik darbo dienų bilietas kainuoja 35 eurus, o visų savaitės dienų – 50 eurų. Gegužės mėnesio terminuotieji bilietai bus pradėti pardavinėti balandžio 15 dienos.

Popieriniai kartiniai bilietai išlieka. Važiuojant dienos metu iš vairuotojo perkamas bilietas kainuos 1eurą kaip ir dabar, naktinis bilietas (nuo 23:00 iki 05:59) kainuos 1,50 Eur. Bilietai žymimi komposteriu nuskaitant greito atsako (QR) kodą – naujojo komposterio apatinėje dalyje.

 

 

Komentarai (8)