Kelionės planavimas:
Važiavimas realiu laiku:
Pildymas internetu
Mobilioji Švieslentė
Užsisakyk Parkavimą
Parkavimo leidimo galiojimo tikrinimas
Klientų aptarnavimo linija
8 800 12344
Kasos darbo laikas
I-IV 8:00 - 19:00
V 8:00 - 18:00

25-asis vakare darbą baigs anksčiau

Nuo lapkričio 6 dienos nebeliks paskutiniojo darbo dienomis (išvykdavusio 20:20 iš Autobusų stoties) 25-ojo autobuso reiso į Plikius.

25-asis maršrutas yra nutiestas bendru Klaipėdos miesto ir rajono bei Kretingos rajono savivaldybių sprendimu. Tai planingai nuostolingas maršrutas; jo nuostolius proporcingai dengia miestas ir rajonai. Maršruto trasa ir reisų reguliarumas yra nustatytas pagal šių savivaldybių finansinius indėlius ir  rajonų bendruomenių pageidavimus.

Ypač nuostolingas buvo paskutinysis maršruto darbo dienų reisas į Plikius Klaipėdos rajone; juo viena kryptimi ne kiekvieną kartą važiuodavo bent vienas keleivis. Dabartiniu metu Klaipėdos rajono savivaldybės šiems metams skirta dotacija maršrutui jau yra išnaudota ir išlaikyti šį reisą nebeturime galimybių.

Galimas dalykas, jog panaikinus šį reisą racionalu būtų kiek stumtelti dabartinio 19:20 reiso laiką. Tačiau dėl to turi apsispręsti bendruomenės, tad dėl šio reiso laiko korekcijos prašytume suinteresuotų bendruomenių kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybę.

 

Komentarai (0)